Hold din næste fest i vores smukke selskabslokaler
Hos Montra Hotels står vi altid klar til at fejre dine vigtige mærkedage som bryllup, konfirmation, fødselsdag og mange andre anledninger. Vi har selskabslokaler til både det lille og store selskab med plads til op til 300 gæster, der er indrettet efter vores 4-stjernede standard med charmerende møbler og mulighed for oppyntning lige efter din smag.
Det er vigtigt for os, at dine gæster får en suveræn festoplevelse, og med vores 4-stjernede standard, får I altid en eminent service og forplejning i topklasse. Vi hjælper gerne med at dekorere jeres festlokale med unikke blomsteropsætninger, flagrende flag, nystrøgede duge og servietter, der er foldet efter bogen, så du kan sætte dit eget præg på din fest. Vi sørger også for, at dine gæster får en kulinarisk madoplevelse, når vores kokke går i gang i køkkenet med fokus på sæsonens bedste råvarer og en knivskarp holdning til råvarens kvalitet.
Hvis du ønsker, at dine gæster skal overnatte, så tilbyder vi forskellige muligheder for overnatning i vores skønne hotelværelser.
Book en rundvisning
Vi viser altid gerne rundt på vores fire hoteller i Jylland, inden du bestemmer dig for, om det er hos os, du skal holde dit næste arrangement. Her kan vi snakke om mulighederne for, hvordan vores rammer kan tilpasses i din fest. Vi viser vores charmerende selskabslokaler og hotelværelser frem, samtidig med at vi også gerne hører, om du har ønsker til dekorationer, menuen eller overnatningsmuligheder, tager vi også en snak om dette, så vi sammen kan finde den bedste løsning.
Har du et ønske om at holde en fest til fast pris, kan det også lade sig gøre.
Klik på knappen for det enkelte hotel for at læse mere om de konkrete faciliteter og booke din næste fest.