Selskabsmenuer ud af huset
Bestil selskabsmenuer ud af huset til din næste fest i Østjylland


Få mad ud af huset til dit selskab
Hvis du holder fest i det østjyske, og bare gerne vil have lækker mad og ingen besvær, så kan du bestille selskabsmenuer ud af huset til din næste fest.
Ønsker I levering af maden, er vores restaurant gerne behjælpelige. Service kan lejes hos os til gode priser, og der er også mulighed for leje af kokke samt tjenere. Servicen skal dog leveres tilbage på egen hånd.
Vi tilbyder buffeter til min. 20 personer ud af huset og derudover retter fra vores selskabsmenukort ifølge aftale med kokken. Har I specielle ønsker til menuer, eller er der vegetarer, diabetikere eller andre hensyn, tager vi selvfølgelig højde for dette.
Vi glæder os til at hjælpe ved jeres næste arrangement.
Kontakt os på 8654 4744 eller info@ophotel.dk for at aftale nærmere.
Vores selskabsmenuer
Vi har sammensat et selskabskort, som giver dig et overblik over de mange muligheder for mad til din næste fest. Her kan du selv sammensætte din menu med forretter, hovedretter og desserter. Vi har også et udvalg af lækre buffeter. Lad dig inspirere af vores selskabskort.
Hold din næste fest hos os
Ønsker du ikke at holde festen hjemme? Så har vi på Montra Odder Parkhotel store og fleksible selskabslokaler til enhver anledning. Du kan derfor trygt lægge dit selskab i vores hænder. Vi hjælper med alt lige fra oppyntning til menu og underholdning.


